Malý poklad – rtěnka

Rtěnka, to malé něco, co by měla vlastnit každá žena.

alcakrejcova1

Dokáže zvýraznit krásný úsměv, rozjasnit tvář, ubrat roky, regenerovat rty…Někdy ale může způsobit přesný opak pokud si nevybereme zrovna odstín lichotící našemu typu pleti, vlasům, očím, odstínu zubů. Nejlepší je obrátit se na profesionála, který nám s vhodným odstínem přesně pro nás poradí a nebo se do pátrání po tom „nejodstínu“ pustíme samy. Dobrým vodítkem nám bude náš přirozený odstín rtů, to zda máme rty plné nebo spíše užší, jaký podtón má naše pleť a důležité je si také uvědomit k jakému oblečení budeme rtěnku ladit. Jsme-li majitelkou krásných plných rtů budou nám slušet na denní líčení barvy spíše přirozené, při večerním líčení se ale nemusíme bát svoji přednost zvýraznit nádhernou sytou barvou v tmavších odstínech. Užší rty si mohou dovolit výraznější rtěnku i na denní líčení, zbytek make-upu je pak spíše decentní, pouze se soustředíme na vytvoření bezchybné pleti a pak už jen stačí nanést řasenku.

Rtěnka v různých odstínech od klasické rudé, přes temnou s fialovými podtóny až k neutrální přirozené barvě je asi nejvýraznějším prvkem v trendech líčení pro rok 2016.

rtenkaweb1

Pro podrobnější informace, jak si správně vybrat odstín a jak rtěnku nanést, zadejte prosím výše svůj email a můžete se těšit na další tipy, triky a doporučení.

2 comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *